slider

OOTD: boyfriend jeans

7/29/2011

ice cream.

   Wakacje to okres ciepłych wieczorów, upalnych dni, kąpieli w rzekach, spacerów o zachodzie słońca  itp itd. Lecz to nie wszystko. Każde wakacje to moment (myślę, że mogę to tak nazwać ze względu na zbyt małą ilość ciepłych dni), w którym swobodnie można zjeść sobie lody bez obawy że można się przeziębić. Dla mnie jest to nieodłączny element lata, wręcz tradycja. Dlatego też i w tym roku nie mogło obyć się bez tego  'rytuału'. 
  Przedstawiam Wam kilka zdjęć z wyprawy na lody a także własnoręcznie wykonany(bez lusterka i pomocy) warkocz. Chciałam aby to był francuz i myślę, że w jakimś tam stopniu udało mi się tego dokonać. 

Holiday time is the period of warm nights, hot days, swimming in rivers, walking at sunset, etc. But that's not all. Every holiday is a time, where you can eat ice cream without worrying about the throat disease. For me it is an integral part of summer, almost a tradition. Therefore, this year couldn't do without this 'ritual'.
   I want show you some pictures from the trip to eating ice cream, and
pictures of braid, made ​​by me, as well as possible (without mirrors of course). I hope that you like this braid.

  
 
 

 13 komentarzy:

 1. ładnie wyglądasz :)
  również dodajemy.
  o.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie jesteś ubrana! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. MMM :)

  Bardzo ładnie wyszedł ten warkocz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama nigdy bym takiego warkocza nie zrobiła :) Super! Podoba mi się tutaj, bo jest mnóstwo zdjęć!

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna stylizacja :)
  warkocz ładnie wygląda.

  http://thanhpaulo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. w te wakacje pokochałam lody jeszcze bardziej - będąc we Włoszech jadłam najpyszniejsze lody swojego życia, których smaku nigdy nie zapomnę. Były tak pyszne, że żadne, nawet najlepsze lody z polskich sklepów mi ich nie zastąpią... Cóż, trzeba wracać do Włoch :D. Outfit bardzo mi się podoba, jest niezwykle gustowny. I warkocz też robi wrażenie, sama czegoś takiego nie potrafiłabym na pewno zapleść. Ładnie Ci w tej fryzurze ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się ten zestaw ubrań - a jeśli chodzi o warkocz to wyszedł Ci super - tez bym chciała tak umieć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Smacznego! ;)
  jest i francuz *__*

  OdpowiedzUsuń

LATEST FROM INSTAGRAM - @modemoisell