slider

OOTD: boyfriend jeans

7/01/2011

shopping ♥

 Wczoraj wybrałyśmy się na zakupy w poszukiwaniu czegoś nowego. Wedle tradycji nie wróciłyśmy z pustymi rękami. Zdobyte 'łupy' zostaną jednak opublikowane w kolejnych postach abyście mogły je zobaczyć w całej okazałości ;) Na zewnątrz nie jest dziś za ciekawie więc jak na razie nie mamy okazji ich wypróbować..
Pogoda na tyle ma duży wpływ na nas i nasz nastrój, że postanowiłyśmy porzucić przytłaczającą rzeczywistość na rzecz pobytu w cieplutkim domku ze szklanką gorącego kakao i spędzić ten dzień oglądając filmy, na które ostatnio nie miałyśmy czasu ze względu na ogrom nauki :)
Repertuar na dziś : Water for elephantiasis, The World's Fastest India, Eat Pray Love.

Poniżej przedstawiamy strój z dnia wczorajszego, a także kilka zdjęć z wypadu...

Yesterday we went to a shopping in search of something new. Acording to tradition we didn't go back empty-handed. The things that we bought will be publish in future posts so you could see it in all its glory. The weather is not intersting today and we don't have opportunity to dress this clothes.
 Because of this weather we decided to stay at home with a glass hot cocoa and spend the day watching movies. Recently we didn't have time to watch movies because of the enormity of science:)
Repertoire for today: Water for elephantiasis, The World's Fastest India, Eat Pray Love.

 We present you outfit from yesterday and some picture of shopping.

Bezowy miś dla dzieci, któremu Tala nie mogła się oprzeć ;)
Bear of meringue for children which Tala couldn't resist .

I jeszcze kilka zdjęć stworzonych przez Tale..
Miłego oglądania :)

And more pcs made by  Tala..
Enjoy watching :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LATEST FROM INSTAGRAM - @modemoisell