slider

OOTD: boyfriend jeans

1/30/2012

Międzynarodowe Targi Rzeszowskie Wedding Live

28 stycznia o godzinie 10 rano w Rzeszowie rozpoczęły się Rzeszowskie Targi Ślubne, które zostały zorganizowane z myślą o przyszłych małżonkach. Na targach tych zostały zaprezentowane oferty najlepszych firm z zakresu organizacji ślubu i przyjęcia weselnego m.in. salony sukni ślubnych, restauracje i lokale organizujące wesela, salony jubilerskie, firmy gastronomiczne i kateringowe,studia fotografii, salony fryzjerskie i wizażu itp.  Ponadto targi te były okazją do zasięgnięcia darmowych porad stylistów, skorzystania z gratisowych fryzur i makijaży próbnych, można było także wygrać egzotyczną podróż, suknie ślubne i wieczorowe, złotą biżuterię, profesjonalne sesje zdjęciowe dla Młodej Pary itp. Wszystko to miało pomóc parom narzeczonych w uczynieniu najważniejszego dnia w życiu tym najpiękniejszym.
Jednak dla nas głównym kluczem tegoż wydarzenia była GALA ŚLUBNA 2012, w której uczestniczyła Natalia. Na pokazie prezentowane były suknie ślubne i garnitury należące do salonów rzeszowskich z nowej kolekcji 2012.
15 komentarzy:

 1. Mieliśmy ochotę pójść na te targi. Niestety wygrała uczelnia;/ No kto wymyślił egzaminy na sam koniec miesiąca, no kto? A następnym razem załapie się już pewnie jako mężatka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie piękne <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektóre są naprawdę śliczne.!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Siostra mojej koleżanki ma taką sukienkę do ślubu, jak ta na pierwszych zdjęciach (:

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne sukienki :) zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja już mam swoją ideę ślubu, choć najpierw... chyba wypadało by znaleźć faceta xd ;) I dzięki za komentarz ^^ te leggi należą do moich ulubionych ubrań ostatnio :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Projekty sukien bardzo ładne :)
  Zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń

LATEST FROM INSTAGRAM - @modemoisell