slider

OOTD: boyfriend jeans

12/07/2015

Christmas preparations: baking gingercookies.
6 grudnia jest pierwszym zwiastunem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Według polskiej tradycji, w tym dniu obchodzony jest dzień Świętego Mikołaja, kojarzący się z siwą brodą, dużym brzuszkiem, czerwonym strojem i workiem pełnym prezentów, którymi obdarowuje małe dzieci. Zwyczaj wręczania upominków, jest bardzo piękny, ponieważ jest to nie tylko dobra okazja do spędzenia czasu z bliskimi, ale i doskonały sposób na sprawienie radości drugiej osobie.

 W naszej rodzinie, mamy swoją tradycję, i niezmiennie od paru lat, spotykamy się w kuchni, aby razem upiec świąteczne pierniczki, które teraz pięknie ozdobione i zapakowane czekają spokojnie na Święta. Co prawda, czynny udział w pieczeniu, zwykle mamy zwykle tylko my, ale pozostali domownicy, bacznie się przyglądają i nam cierpliwie towarzyszą. Zapewne przekonuje ich, unoszący się w całym domu, cudowny korzenny zapach i możliwość spróbowania, świeżo wyciągniętych z piekarnika, jeszcze ciepłych ciasteczek. Ale najważniejsze, że jesteśmy razem :)

Zobaczcie, jak spędziłyśmy wczorajszy dzień Świętego Mikołaja, i dajcie znać jak 6 grudnia wygląda u Was. 

P.S. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda nasze życie codzienne zapraszamy na Snapchat: modemoisell oraz Signora.pl :)

5 komentarzy:

 1. Przepiękne, klimatyczne zdjęcia ;) Ja jeszcze nie robiłam pierniczków w tym roku, ale chyba czas najwyższy ;) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna atmosfera Mikołajek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. świąteczne mixy są moimi ulubionymi ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak świątecznie, super zdjęcia i fajne dziewczyny! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie piękne ciasteczka i dziewczyny :P super :*

  OdpowiedzUsuń

LATEST FROM INSTAGRAM - @modemoisell