slider

OOTD: boyfriend jeans

6/05/2012

wspomnienia z juwe (część oficjalna :) ).

Stylizacja bardzo prosta a zarazem niezwykle wygodna, cóż innego można byłoby założyć na juwenalia. Zdjęć jest naprawdę niewiele gdyż ciężko było cały czas nosić ze sobą aparat, a jeśli już jakieś zdjęcia zostały zrobione to były one niewyraźne i mało korzystne. Coś się jednak uchwycić udało i to właśnie tu dziś prezentujemy. 
Na bungee niestety nie skoczyłyśmy, zabrakło nam odwagi, ale bardzo fajnie było  sobie popatrzeć jak inny to robią :) 
 Poniższy kawałek towarzyszył nam przez całe juwenalia  i umilał czas, stąd też mamy teraz do niego taki sentyment. Mamy nadzieję, że Wam się podoba.

8 komentarzy:

 1. Lux <3 w Poznaniu była Coma i Hey =) z tych fajniejszych, bo były jeszcze inne. Odkryłam zespół Zakręt, polecam ich piosenkę "Będziesz moim dopalaczem". No i Łąki Łan definitywnie po koncercie przekonali mnie do siebie, chociaż kiedyś ich nienawidziłam =D

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne fotki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ahhh juwenalia ;) chcialoby sie jeszcze raz przezyc ;) Buziaki, zapraszam w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zakochana w Twoich butach! <33

  OdpowiedzUsuń
 5. Najpierw zachwyciły mnie buty, później Twoje piękne włosy, następnie spojrzałam na kurtkę i koszulę i stwierdziłam łał! Super całość :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja nie byłam ani na jednych juwe (URz), ani na drugich - na pierwszych skutecznie odstraszył mnie padający deszcz i błoto, a na drugich tłum pijanych studentów :D

  OdpowiedzUsuń

LATEST FROM INSTAGRAM - @modemoisell