slider

OOTD: boyfriend jeans

2/21/2015

dresses are our love.

Dzisiejszy wpis zaczniemy od wyjaśnienia, że śnieg, będący tłem, to już przeszłość i miejmy nadzieję, że teraz będziemy mogły go oglądać już tylko na zdjęciach. Obecna pogoda jest tak przyjemna i słoneczna, że zdążyłyśmy się już do niej przyzwyczaić, i nie wyobrażamy sobie teraz powrotu zimy. Oby wzięła sobie dłuuugie wolne ;)

Jako małe dziewczynki bardzo lubiłyśmy chodzić w sukienkach, a to wszystko dzięki naszej mamie, która wzbudziła w nas miłość do ubrań, dodatków i kobiecej garderoby. Wracając pamięcią do dzieciństwa, przypomina nam się pewna sytuacja, a raczej okres, w którym  bardzo  lubiłyśmy chodzić w  lakierkach, które stukały.  Inne buty dla nas po prostu nie istniały :) Dlatego też mama, zadowolona tym faktem,  zawsze nas w nie ubierała, dzięki czemu, oprócz pięknych, kolorowych sukienek, miałyśmy idealnie dopasowane, eleganckie buciki, rodem z bajki o księżniczce.  Takie połączenie, to bez wątpienia, kwintesencja dziewczęcości, i chyba nie ma osoby, która by się z nami nie zgodziła. Oczywiście wraz z upływem lat, nasze zamiłowanie do sukienek i ubrań, nie zmalało, i dalej chętnie się w nie ubieramy, czego dowodem jest dzisiejszy wpis. 
oasap dress | promod shoes | michael kors watch

18 komentarzy:

 1. Sukienka bardzo mi się podoba:) pięknie w niej wyglądasz!

  imveronique.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna sukienusia :)

  Ja pamiętam z dzieciństwa skarpetki z koronką których nieznosiłam ... teraz wiele bym dała żeby takie mieć :( ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślała nad tą sukienką ale boję się że będzie za krótka :( Ile masz wzrostu ?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I want that dress too!

  Check out my new post Here!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna sukienka ♥
  wyglądasz pięknie !

  http://your-imaginatio-n.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Po przeczytaniu wpisu myślałam, że zobaczę u Ciebie lakierki :) Prawda, nic się nie zmieniło, sukienki nadal lubimy! Twoja jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna jest ta sukienka! *0*

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sukieneczka, bardzo mi się podoba całość :)

  OdpowiedzUsuń

LATEST FROM INSTAGRAM - @modemoisell